אודות

"כיכר האודיטוריום" הינו מתחם עסקים ובילוי, הממוקם בלב לבו של מרכז הכרמל בחיפה, בצמוד למתחם התרבות של העיר - האודיטוריום, מרכז רפפורט, בית הכט והסינמטק.

הפרוייקט כולל מרכז מסחרי קיים, המאוכלס כיום עם רשתות גדולות לצד חנויות בוטיק ותיקות ואיכותיות.

על גבי הקניון הקיים, הוקם בניין משרדים יוקרתי וחדיש, בעיצוב מרהיב, בשטח של כ- 5,000 מ"ר, המיועדים למשרדים ולמסחר. מדובר בבניין המשרדים הראשון שנבנה אי פעם במרכז הכרמל. 

בצמוד לבניין המשרדים, הוקמה פיאצה ציבורית מעוצבת, בשטח של כ- 1,500 מ"ר, בה יפעלו מסעדות ובתי קפה, מהמובילים בארץ. הפיאצה ממוקמת במפלס המסעדות, וכן במפלס מרכז התרבות והבידור הפתוחים של האודיטוריום והסינמטק, דבר שייצור יחדיו את הכיכר הציבורית הגדולה והמרהיבה בחיפה.

הפרוייקט תוכנן על ידי משרד האדריכלים הידוע מנספלד קהת, העוסק עשרות שנים במגוון פרויקטים בתחום הבניה הציבורית ובניה למגורים בכל חלקי הארץ ובחו"ל.

כיכר האודיטוריום ממוקם בלב לבו של מרכז הכרמל, שכונת המגורים הוותיקה והאיכותית על הכרמל, והינו בעל נגישות מיטבית, ברגל, ברכב ובתחבורה ציבורית (קרוב לתחנות אוטובוס, מוניות ולתחנת הכרמלית במרכז הכרמל), ובסמיכות לחניון תת קרקעי. כמו כן תוכנן הפרויקט והוקם בתקני נגישות נכים המחמירים ביותר.

אודות קבוצת סאמיט

חברת סאמיט, בעלת מתחם כיכר האודיטוריום, הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בת"א, במדד ת"א 100. משרדי הנהלת החברה ממוקמים בחיפה.

פעילותה העיקרית של סאמיט הינה השכרה וניהול של נכסים מניבים בארץ ובגרמניה. בבעלות החברה נכסים בשטח כולל להשכרה של כמיליון מ"ר.